Społeczeństwo a wojna.

Wojna i przemysł zbrojeniowy są największym źródłem przemocy w świecie. Wielkie koncerny militarne, niezależnie od tego czy wspierają działania ofensywne czy defensywne, istnieją wyłącznie aby bogacić się poprzez zabijanie ludzkich istnień.

Powinniśmy uważnie przyjrzeć się rzeczywistości wojny. Większość z Nas została nauczona, że walka zbrojna jest czymś chwalebnym i ekscytującym – jako możliwość dla mężczyzn, oraz coraz częściej kobiet, by udowodnić swoje kompetencje i odwagę. Jakkolwiek wojsko jest czymś legalnym, uważamy, że wojna jest akceptowalna. Ogólnie, mało kto uważa, że wojna jest zbrodnią lub za zbrodnie powinna być uważana. Mówiąc krótko: nasze mózgi zostały wyprane. Wojna nie jest chwalebna, ani atrakcyjna. Jest potworna. Jej naturą jest tragedia i cierpienie.

Globalna walka z terroryzmem jest czystą fikcją. Wyżej wspomniane organizacje, międzynarodowe militarne spółki, same stworzyły “przeciwników” by ludzie wierzyli, że muszą się przed kimś bronić. Dr Michel Chossudovsky, emerytowany profesor ekonomii na uniwersytecie w Ottawie powiedział, że wojna z globalnym terroryzmem została w całości sfałszowana i bazuje na fałszywych przesłankach. Żołnierze zostają poddani praniu mózgu by wierzyć, że idą w pościg za przeciwnikiem, by chronić swój kraj, podczas gdy przeciwnik jest wspierany i finansowany przez Zachodnie militarne organizacje, te same, które wysyłają żołnierzy na wojne !

Czyste szaleństwo !

Zostaliśmy nauczeni, że jest to nieunikniony kurs wydarzeń, choć wcale taki być nie musi.

Nowoczesna technologia wojenna jest bardzo zaawansowana, często zapominamy jednak, że została ona stworzona by dosłownie palić ludzi żywcem. Podczas działań wojennych, przełożeni wysyłają żołnierzy prosto w ten ogień, często na pewną śmierć. Żaden z żołnierzy nie chce zostać ranny ani zabity, jeśli jednak do tego dochodzi, jego współtowarzysze i przyjaciele cierpią tak samo mocno.

Rozmiar tego prania mózgu jest ogromny, lecz jeśli chcemy zaprzestać rozlewu krwi i w wojny w ogólności, to każdy pojedynczy żołnierz musi się obudzić. To ludzka istota wydaje rozkazy, ludzka istota pociąga za spust, ludzka istota myśli, że robi coś dobrego. To my zaczęliśmy tę wojnę i od nas zależy czy ją zakończymy. Tylko wyobraźcie sobie co by się stało gdyby każda istota na ziemi odmówiła służby wojskowej ? Dlatego mówi się, że każda zmiana zawsze pochodzi ze środka.

Oczywiście to nie wyczerpuje tematu, kto za tym wszystkim stoi ? Jacy ludzie są związani z całym przemysłem zbrojeniowym i nie tylko, bo nie tylko o to się tu rozchodzi. Macki manipulacji sięgają wszędzie, wzdłuż i wszerz, horyzontalnie i wertykalne, a im bardziej się w to zagłębić tym większy horror można ujrzeć.